REPREZENTANT TERITORIAL

    AKCENTA CZ îşi dezvoltă reteaua de reprezentanţi teritoriali în România şi lansează, în acest scop, anunţul de selecţie pentru societăţile comerciale şi/sau persoanele fizice autorizate interesate.

    Succesul pe care AKCENTA CZ l-a înregistrat în ultimii ani în România ne face să investim permanent în colaboratorii noştri şi să dezvoltăm constant reţeaua teritorială de reprezentanţi pe această piață în plină creştere.

    Snímek obrazovky 2023-10-05 151142.png

    Candidatul ideal:

    • are rezultate demonstrabile și experiența în vânzare/negociere B2B;
    • este o persoană proactivă și orientată spre rezultate
    • demonstrează responsabilitate, implicare și o atitudine constructivă
    • abilități excelente de prospectare (scrisă și telefonică), folosește un limbaj de business și are aptitudini de relaționare cu persoane de conducere
    • are studii superioare sau cel putin un an de experiență în domeniul financiar;
    • atenție la detalii și organizare personală impecabilă (se lucrează cu documente)
    • are disponibilitatea de a se deplasa în teritoriu pentru întâlniri și semnare de contracte
    • are statut de persoană juridică, respectiv societate comercială sau persoana fizică autorizată (SRL sau PFA), ori are disponibilitatea imediată pentru înființarea unei entități comerciale autorizate
    • are o echipă de vânzători sau disponibilitatea pentru crearea unei noi echipe (valabil pentru posturile de manager regional)

    Activităţile şi responsabilităţile partenerilor – reprezentanţi teritoriali Akcenta:

    gestionarea portofoliului propriu de clienți, participarea activă în tranzacțiile acestora; atragerea continuă de noi clienți și construirea de relații sustenabile cu aceștia; suport acordat clienților în utilizarea serviciilor Akcenta; promovarea prezenței brandului Akcenta în teritoriu; gestionarea responsabilă a documentației și informațiilor sensibile, conform cu politica de confidențialitate a companiei raportarea permanentă a activităților și participarea la întâlnirile de afaceri. Beneficiile partenerilor – reprezentanţi teritoriali Akcenta:

    • Relație de parteneriat în sistem „win-win”, un sistem de recompensare corect format dintr-o sumă fixă și bonusuri de performanță (de exemplu: bonus pentru clienții noi, bonus la rulajele clienților din portofoliu etc.);
    • suport specializat din partea societății pentru adaptare, instruire și dezvoltare;
    • suport din partea Akcenta în crearea bazei de clienți existenți în regiune;
    • asociere cu o marca de renume internațional.
    • Oferta este valabilă pentru tot teritoriul României.

    Pentru informaţii detaliate, vă rugăm să ne transmiteţi în scris intenţia dumneavoastră de colaborare la adresa de email theodor.stefanovici@akcenta.eu. Persoanele selectate vor fi contactate ulterior și în cel mai scurt timp cu putință.

    Vă mulțumim pentru interes și vă așteptăm în echipă!

    Cine va comunica cu dumneavoastră?